Fără categorie

S-a înființat o nouă sucursală a echipei noastre la Iași!

Federația EURO EDUCATION a înființat pe 28.08.2020, un nou centru administrativ după ce, în data de 7.10.2019, anunțam înființarea unei noi regiuni administrative în Sardinia/Italia. Este al optulea centru EEF după cele din Craiova, Suceava, Târgu-Jiu, Oradea, București, Dr. Tr. Severin și Terranova Da Sibari. Noul centrul administrativ din Iași, EEF – Regiunea Moldova, va fi reprezentant de Fandel Mihai, manager general al publicației noastre. Această sucursală este al 27-a centru/departament al echipei noastre și al 36-lea punct de lucru al afiliaților noștri.

Este posibil ca imaginea să conţină: unul sau mai mulţi oameni, cer şi în aer liber
  • În numele afiliaților și partenerilor noștri vă mulțumim pentru alegerea făcută și vă promitem că împreună vom constitui un mecanism civil indestructibil politicilor totalitare sau extremiste ce împiedică dezvoltarea societății civile.