EVENIMENTProiecte

„Dăruind vei dobândi”, ediția a IX a, 2021!

Biserica “Izvorul Tămăduirii”, Târgu-Jiu în parteneriat cu organizația noastră a lansat astăzi o nouă campanie socială pentru toate centrele noastre din România. Campania a avut inițial ca zonă de acțiune mediul defavorizat din comunele şi satele Olteniei pe tot parcursul anilor 2018 -2021, iar acum este la a IX a ediție. Este necesar și pentru această perioadă mobilizarea generală în toate centrele echipei noastre din județele, București, Iași, Bihor, Mehedinți, Craiova și Suceava. Menţionăm că echipa noastră dispune de toate informaţiile necesare cu privire la locaţiile familiilor cu probleme sociale reale. Astăzi am primit primele ajutoare.

  • Cei care vor să sprijine această inițiativă sunt rugați să sune la telefon: 0728353441 / 0768357675 sau la sediile echipelor partenere aici.